Integracja Systemu Kadrowego Z Systemem Księgowym

Korzyściami płynącymi z integracji systemu Sagem Symfonia Kadry i płace z systemem Exact Globe jest oszczędności wielu godzin monotonnej pracy polegającej na przepisywaniu danych z jednego systemu do drugiego. Dibby ma na swoim koncie sprawnie przeprowadzoną integrację systemu Symfonia z Exact Globe.

Czym Jest Sagem Symfonia Kadry I Płace?

Sagem Symfonia Kadry i płace to bardzo popularne rozwiązanie stosowane przez małe i średnie przedsiębiorstwa stosowane do zarządzania działem kadr, zarządzaniem rozliczeń pracowników pracujących w różnym trybie. Jest ot rozwiązanie w pełni dostosowane na rynek polski, przygotowana merytorycznie i dostosowane do ciągle zmieniających się przepisów prawnych w Polsce. Zaletą tego systemu jest jego polska lokalizacja i automatyczne wyliczanie wszystkich składek, zarówno stojących po stronie pracownika, jak i po stronie pracodawcy.

Z tego też powodu bardzo pomocnym narzędziem rozszerzającym możliwości tego systemu jest możliwość jego integracji z systemem kadrowym Exact Globel. Oba systemy posiadają możliwość wymiany danych poprzez dobrze udokumentowane formaty XML, jednakże nie są system w pełni kompatybilne.

Czym Jest Exact Globe?

Exact Globe jest to bardzo szerokie narzędzie umożliwiające zarządzanie całym przedsiębiorstwem, kierowane dla średnich i dużych firm. System ten posiada bardzo dużą modularność i obejmuje kompleksowe rozwiązanie, poprzez systemy logistyczne, moduły finansowe, księgowe, magazynowe, CRM.

Jest to rozwiązanie typu ERP, jednakże ze względu na cenę poszczególnych modułów dobrym rozwiązaniem może okazać się zakup alternatywnego modułu kadrowego, w postaci Sagem Symfonia Kadry i Płace, która nie wymaga tak ścisłej konfiguracji i jest w pełni gotowe do zarządzania kadrami w firmie zgodnie z obowiązującym polskim prawem.

Przy takiej konfiguracji przedsiębiorstwa konieczne jest niestety wprowadzanie danych do obu systemów. Dbanie o spójność danych jest bardzo uciążliwe i przy wprowadzaniu ich przez pracowników jest bardzo wrażliwe na tzw. czynnik ludzki, powodujący częste błędy i niespójności w systemach. Powoduje też powielanie tych samych czynności przez różne działy. Dużo lepszym i oszczędniejszym w dłuższej perspektywie rozwiązaniem, minimalizującym błędy i dbającym o spójność danych jest przeprowadzenie integracji tych systemów.

Czym Jest Exact Globe?

Podstawowymi korzyściami płynącymi z integracji systemu Sagem Symfonia Kadry i płace z systemem Exact Globe jest możliwość oszczędności dużej ilości, monotonnej pracy polegającej na przepisywaniu danych z jednego systemu do drugiego. Dibby ma na swoim koncie sprawnie przeprowadzoną integrację systemu Symfonia z Exact Globe.

Dodatkowymi zaletami takiej integracji jest jego niepodatność na błędy i dbanie przez integrator tych systemów o spójność danych w obu systemach. Proponowanym przez nas rozwiązaniem jest rozszerzenie tych systemów o dodatkowy system, zintegrowany z tymi systemami – system rejestracji umów. Jest to system, zintegrowany z Sagem Symfonią Kadry i Płace oraz Exact Globe, ułatwiającym obieg umów o pracę, umów zlecenia, umów o dzieło, jak również umów partnerskich, możliwość ich zarządzania poprzez system kadrowy. System ten oferuje również możliwość rozksięgowania pojedynczej umowy na poszczególne projekty, czy konta kosztowe, dając stosunkowo duże możliwości przy bardzo intuicyjnej obsłudze.

Systemy Informatyczne

Cennik Off-line Czyli Zautomatyzowany Zintegrowany SklepIntegracja Sklepu Internetowego z HurtowniaIntegracja Systemu Kadrowego z Systemem Ksiegowym Systemy CRM