Integracja Sklepu Internetowego Z Hurtownią

Integracja sklepu internetowego z hurtownią potrafi zaoszczędzić czas i pieniądze oraz usprawnić obsługę klientów. Sprawnie współpracujące systemy umożliwiają skupienie się na czynnościach innych niż kopiowanie danych i przenoszenie ich do sklepu.

Sklep Internetowy PrestaShop

PrestaShop to rozbudowany silnik sklepów internetowych, udostepniających takie funkcjonalności jak wielojęzyczność, czy możliwość wprowadzania wersji towarów. Jest to darmowy sklep internetowy posiadający bardzo dużo dodatkowych modułów ułatwiających integrację sklepu z zewnętrznymi systemami, między innymi z Allegro, systemami porównywania cen, systemami wyświetlania nowości udostępnianych poprzez RSS. Dodatkowo, przy wykorzystaniu aplikacji Cennik Off-Line do integracji sklepu z hurtownią lub plikami CSV, możliwe jest sprawne aktualizowanie swojej oferty zgodnie z własnymi stanami magazynowymi, jak również ze stanami magazynowymi hurtowni.

Silnik sklepu internetowego PrestaShop jest wciąż rozbudowywany i z każdą kolejną wersją udostępnia dodatkowe funkcjonalności, jest optymalizowany, tak aby możliwa była obsługa możliwie największej liczby klientów przy minimalnym obciążeniu serwerów. Od wersji 1.4 silnik ten został wyposażony między innymi w możliwość cache’owania stron, co znacznie przyspiesza czas pokazania się oferty klientom i zwiększa ich komfort korzystania ze sklepu.

Dodatkowo, PrestaShop wykorzystuje bardzo popularny framework Smarty, dzięki któremu większość firm z łatwością może zaadoptować dowolną szatę graficzną i dostosować wygląd sklepu dokładnie na potrzeby klienta.

Automatyczna Aktualizacja Oferty W Sklepie

Jedną z wielu zalet korzystania ze sklepu PrestaShop jest możliwość jego integracji z hurtowniami przy pomocy aplikacji Cennik Off-Line firmy dibby. Umożliwia ona sprawne udostepnienie oferty handlowej hurtowni, poprzez zdefiniowanie własnych szablonów wyświetlania produktów, zdefiniowania przedziałów cenowych i marż oraz selekcji oferty udostępnianej na stronach sklepu internetowego. Obecnie Cennik Off-Line obsługuje natywnie jedynie wybrane hurtownie, szczegółowa lista zintegrowanych hurtowni znajduje się w sekcji na stronie dotyczącej integracji sklepu internetowego z hurtowniami - www.integracja-action.pl.

Aktualizacja oferty odbywa się poprzez kilka kliknięć i nie wymaga żmudnego sprawdzania i kopiowania oferty. Aplikacja obsługuje wszystkie sklepy PrestaShop od wersji 1.2 wzwyż.

Oferta

PrestaShop jest sklepem internetowym udostępnianym bez opłat i można z niego skorzystać pobierając go ze strony producenta www.prestashop.com.

W celu dostosowania sklepu do swoich potrzeb konieczna może okazać się implementacja dodatkowych funkcjonalności bądź też aplikacji własnego szablonu wyglądu sklepu internetowego, tak aby wyróżniał się on na tle konkurencji. Nasza firma oferuje tego typu usługi w bardzo przystępnych cenach, zaczynających się od 500 zł, w zależności od skali dostosowania sklepu internetowego.

Za integracja sklepu internetowego z asortymentem hurtowni odpowiada aplikacja Cennik Off-Line, która jest udostępniana w dwutygodniowej wersji testowej. Aktualna oferta cenowa dostępna jest na stronie formularz składania zamówienia.

Jeśli Twoja hurtownia nie jest obsługiwana natywnie przez naszą aplikację, wciąż istnieje możliwość integracji sklepu z hurtownią, poprzez pliki XML lub CSV. Więcej informacji o sposobie integracji przy użyciu modułu własne produkty można znaleźć na stronie wsparcia w temacie: Cennik Off-Line – moduł własne produkty i ogólna integracja hurtownii. Dodatkowo, na życzenie klienta możemy wykonać integrację z dowolnie wybraną hurtownią udostępniającą dane o swoich produktach dla swoich klientów.

Systemy Informatyczne

Cennik Off-line Czyli Zautomatyzowany Zintegrowany SklepIntegracja Sklepu Internetowego z HurtowniaIntegracja Systemu Kadrowego z Systemem Ksiegowym Systemy CRM