Systemy Dedykowane

Cennik Off-line został stworzony po to aby ułatwić i usprawnić działanie sklepów internetowych sprzedających sprzęt komputerowy. Wszystkie informacje oraz formularz zamówienia znajdują się na stronie www.integracja-action.pl

CENNIK Off-Line to oprogramowanie pozwalające na szybką integrację sklepów internetowych opartych na silniku osCommerce, PrestaShop i Shoper z danymi hurtowni Action SA oraz PartnerTelekom. Program łączy się z hurtownią, pobiera dane produktów, ich dostępności, oraz zdjęcia oraz indywidualne ceny i przesyła do sklepu internetowego.

Dibby Cennik Off-Line

Podstawowe funkcjonalności programu:

W programie możemy dowolnie filtrować produkty, które chcemy przesłać do sklepu nałożyć na nie marże i narzuty (rozbudowany system marż i narzutów pozwala na nakładanie ich na konkretne kategorie, pojedyncze produkty, przedziały cenowe).

Dodatkowo możemy przeglądać w programie ofertę dystrybutora zarówno z cenami zakupu jak i sprzedaży – pozwala to na przeglądanie jej razem z klientem (nie pokazując mu własnych cen zakupu).

Rozbudowany system filtrów pozwala na łatwe odnajdowanie tylko interesujących nas lub naszego klienta produktów. Dzięki inteligentnym filtrom dostosowującym się do kategorii możemy w łatwy sposób odnaleźć laptopa z danym systemem operacyjnym (lub bez), konkretnym procesorem, pamięcią RAM lub o określonej wielkości matrycy. Przykładowo jeśli przychodzi do nas klient i chce laptopa który ma co najmniej 2GB ramu, matrycę 15 cali i przynajmniej 250GB dysku – w bardzo prosty sposób możemy uzyskać listę wszystkich laptopów spełniających te warunki a następnie wydrukować je klientowi.

Dibby Cennik Off-Line

Przygotowywanie ofert dla klientów. Kreator ofert pozwala na stworzenie i wydrukowanie (lub zapisanie do PDF) oferty dla klientów, można wtedy zwiększyć lub zmniejszyć swoją marżę i łatwo i wyraźnie zobaczyć jaki mamy zysk z tego.

Tworzyć szablony zestawów komputerowych i na ich podstawie przygotowywać konfigurację komputerów. Dzięki temu narzędziu mamy krok po kroku możliwość wybrania kolejnych komponentów komputera (nawet razem z klientem) i stworzyć konfigurację komputera, nie zapominając o żadnych z elementów.

Zachęcamy do pobrania programu - przy pierwszej instalacji program uruchomi się na 14 dniowy bezpłaty okres testowy z pełną funkcjonalnością.

Odbieranie zamówień ze sklepu internetowego i wysyłanie ich bezpośrednio do dystrybutora.