Opis obrazka

O Nas

Na Polskim rynku działamy od 2011 roku i z powodzeniem zrealizowaliśmy setki mniejszych i większych projektów. Naszą główną specjalnością są dedykowane systemy informatyczne dla małych, średnich i dużych firm oraz tworzenie indywidualnie przygotowanych, zgodnych z aktualnymi trendami i standardami stron internetowych .

400
Zadowolonych Klientów
1200
Zrealizowanych Projektów

Jesteśmy zespołem doświadczonych programistów, projektantów oraz grafików komputerowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i zawsze wspieramy naszych Klientów, doświadczeniem, jakie nabyliśmy przez lata pracy w tej dziedzinie.

Wszystko powinno się tworzyć tak proste jak to jest możliwe ale nie bardziej. A Einstein

Zawsze przyswajamy najnowszą wiedzę i umiejętności związane z IT i stosujemy najlepsze praktyki projektowania. Obecnie naszą ofertę uzupełniliśmy o projektowanie, tworzenie, testowanie i publikowanie oraz utrzymywanie, supprot i aktualizacje gier i aplikacji dla urządzeń mobilnych, takich jak smartphone czy tablet na systemy operacyjne iOS, Android oraz Windows Phone. Wszystkie wykonane przez nas aplikacje testujemy na telefonach i tabletach Apple iPhone i iPad, Nokia, Samsung.

Mamy Bogate Doświadczenie W Branży IT

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA NASZEGO PORTFOLIO

 

W naszym zróżnicowanym portfolio znajdziecie Państwo przykłady realizacji projektów związanych zarówno z tworzeniem stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz systemów informatycznych. Ze względów prawnych oraz dbając o dobro naszych Klientów nie wszystkie nasze realizacje mogły zostać zademonstrowane publicznie, dlatego też, jeśli mielibyście Państwo jakieś dodatkowe pytania lub chcielibyście się bardziej zapoznać z którąś z dziedzin, w której się specjalizujemy i obejrzeć więcej naszych realizacji zachęcamy do kontaktu.

Zaufali Nam

Dziękujemy za Współpracę

Sekret Mumio
Sekret Mumio
Sekret Mumio
Sekret Mumio
Sekret Mumio
Sekret Mumio
Sekret Mumio
Sekret Mumio
Sekret Mumio
Sekret Mumio

Zobacz Nasze Realizacje