System Umów - System Dedykowany Wykonany Na zlecenie

Strona Internetowa + Automatyzacja i Integracja wielu systemów Informatycznych

System Umów, został stworzony przez nas od podstaw w oparciu o własny framework i technologie programowania obiektowego. Głównym zadaniem realizowanym przez system jest ułatwienie w zarządzaniu umowami, w szczególności firm mających wielu pracowników tymczasowych. System Umów został przez nas tak opracowany, że umożliwia wprowadzania dowolnych szablonów umów, z dowolnymi definiowalnymi, polami dynamicznymi (uzupełnianymi w trakcie tworzenia umowy). Dzięki zastosowaniu szablonów umów, oraz bazy pracowników, w sposób prosty i szybki daje on możliwość wygenerowania umowy zlecenia czy umowy o dzieło. Wystarcz tylko w kilku krokach odpowiednio wybrać pracownika, typ umowy, określić zakres prac i ram czasowych, uzupełnić dodatkowe dane właściwe dla wybranego szablon i wygenerować umowę w PDF, gotową do podpisania. Z wygenerowanej umowy jest możliwość wygenerowania rachunku, do podpisania przez pracownika.

System Umów automatycznie uzupełni wszystkie wygenerowane umowy w odpowiedni nagłówek i stopę, dzięki temu wszystkie umowy są odpowiednio dostosowane (brandowane) co jest bardzo istotne pod względem dbania o spójny wizerunek firmy oraz jego identyfikację wizualną.

Zastosowane mechanizmy w systemie dbają o to, żeby użytkownik nie zapomniał uiścić odpowiednich opłat związanych z zaliczką na podatek dochodowy czy składki ZUS. Na tydzień i na dzień przed wymagalnością tych opłat System Umów, zlicza na podstawie wszystkich wprowadzonych umów, wysokość tych składek i informuje użytkownika za pomocą wiadomości e-mail. Na koniec roku, system generuje automatycznie, na odpowiednim druku PIT-11. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, i chroni przed karami skarbowymi.

Oczywiście wszystkie umowy są przechowywane przez system, dzięki czeku zawsze można je szybko odnaleźć i sprawdzić.

Jest to zaawansowane narzędzie i jako system dedykowany, możliwe jest do wdrożenia do wewnętrznej sieci dowolnej firmy.

Zachęcamy do odwiedzenia strony projektu, rejestracji i przetestowania możliwości i mechanizmów jakie zostały w nim zastosowanie: www.SystemUmow.pl

Kategorie:

Projekty Graficzne,