Witamy Na Blogu Firmy Dibby

Zespoół Dibby Polska| Tue Jul 19 2011 | dibby | 0 KomentarzyWitamy Na Blogu Firmy Dibby

W związku z dużym rozwojem naszej firmy, ogromną ilością informacji, jakimi moglibyśmy się z Państwem podzielić postanowiliśmy uruchomić bloga. Będziemy tutaj publikowali zarówno informacje związane z naszą branżą, które uznamy za bardziej istotne jak i artykuły i porady przydatne Państwu, naszym klientom (oraz klientom konkurencji).

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży IT i kontakt z setkami firmy oraz większych czy mniejszych klientów dało nam ogromną wiedzę i pozwoliło nam zrozumieć Państwa potrzeby oraz największe problemy, z jakimi się Państwo w codziennej pracy stykacie. Dlatego na pewno będziemy tutaj przedstawiali najczęściej pojawiające się problemy oraz ich rozwiązania, porady jak działać efektywnie oraz co robić żeby zwiększać efektywność Państwa systemów i Państwa firm. Lata doświadczeń pozwoliły również nam poznać najczęściej popełniane przez Państwa błędy, które też będziemy opisywali tak żebyście Państwo mogli ich unikać w przyszłości.

Oprócz tego będziemy publikowali na tej stronie przydane skrypty, rozwiązania, algorytmy czy moduły lub tłumaczenia. Będziemy je zamieszczali z myślą o naszych klientach, tak żeby ułatwić Wam proste czynności i oczywiście zmniejszyć koszty. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że konkurencja również będzie z tego korzystała, co jednak nie bardzo nam przeszkadza, ponieważ konkurencję staramy się zawsze prześcignąć profesjonalizmem, terminowością i zaangażowaniem w realizacji Państwa projektów.

W najbliższym czasie zamieścimy z pewnością, dosyć często poszukiwaną przez niektórych Państwa, lokalizację systemu osTicket. System ten nie był przystosowany do lokalizacji, jednak trochę go przepisaliśmy i przetłumaczyliśmy 100% części klienckiej.

Zamieścimy również ostrzeżenia przed oszustami wyłudzającymi, niemałe pieniądze, od nowo założonych firm kapitałowych, ku przestrodze. Być może ustrzeże to kogoś z Państwa przed niepotrzebnymi kosztami a tym samym zmniejszy przychody oszustów.