Niezbędne narzędzie

Dobry system CRM (system zarządzania relacjami z klientami) jest niezbędnym narzędziem, jeśli chcemy utrzymać wysoki poziom obsługi i zadowolenie klienta. Pomaga również wzmocnić przywiązanie do naszej firmy i buduje prestiż oraz poczucie profesjonalizmu w oczach naszego klienta
 

CRM SORKI

W obecnej chwili proponujemy Państwu własny, prosty system CRM, zaprojektowany głównie do przyjmowania i obsługi zgłoszeń serwisowych i wsparciu klientów – system S.O.R.K.I (system obsługi reklamacji klientów indywidualnych).
Oferujemy, system, jego rozbudowę i dostosowanie do własnych potrzeb, wdrożenie, wsparcie oraz pomoc techniczną.

tytuł

Microsoft Sharepoint

Jeśli potrzebują Państwo bardziej zaawansowanych systemów CRM, posiadających dodatkowe funkcjonalności dla działów sprzedaży i marketingu, jednak mniej do dostosowywalnych, niż w przypadku naszego rozwiązania, mamy w ofercie wdrożenie oraz wsparcie bardzo zaawansowanego narzędzia jakim jest Microsoft Sharepoint.

Zwiększ skuteczność

Dzięki systemom CRM, możemy dokładnie określić zadania i przeprowadzić skuteczne akcje marketingowe, w połączeniu z dobrze przygotowaną identyfikacją wizualną naszej firmy oraz odpowiednio dobranymi i wykonanymi gadżetami marketingowymi, nie tylko utrzymujemy obecnych klientów, ale zdobywamy szereg kolejnych.

Proponujemy również

Systemy CRM, które zalecamy to, w przypadku prostej obsługi, nasz autorski system CRM SORKI lub Microsoft Shartepoint w połączeniu z Microsoft Dynamcis.
Oprócz tego ofertujemy również wykonanie dedykowanego systemu CRM, opartego na systemie CMS Drupal oraz obsługę, modernizację lub pomoc w przejściu z:

Prosty open source system CRM, który wdrożony odpowiednio do firmy zapewni podstawowe funkcjonalności.

Rozwiązanie konkurencyjne, dostępne obecnie w 2 wariantach: open source czyli tak zwana community version lub w wersji płatnej komercyjnej w które dostępnych jest mnóstwo dodatkowych funkcjonalności.

 

A może...

Drupal CMS jako system CRM?
Drupal jest bardzo rozbudowanym systemem i jeśli posiadasz już stronę internetową opatą na systemie Drupal to warto rozważyć dostosowanie go, tak żeby pełnił on również funkcję prostego systemu CRM.