Na Polskim rynku działamy od 2011 roku i z powodzeniem zrealizowaliśmy setki mniejszych i większych projektów. Naszą główną specjalnością są dedykowane systemy informatyczne dla małych, średnich i dużych firm oraz tworzenie indywidualnie przygotowanych, zgodnych z aktualnymi trendami i standardami stron internetowych.
 

Zadowolonych Klientów

 

Zrealizowanych projektówJesteśmy zespołem doświadczonych programistów, projektantów oraz grafików komputerowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i zawsze wspieramy naszych Klientów, doświadczeniem, jakie nabyliśmy przez lata pracy w tej dziedzinie.
 Wszystko powinno się tworzyć tak proste jak to jest możliwe ale nie bardziej.
A. Einstein


Zawsze przyswajamy najnowszą wiedzę i umiejętności związane z IT i stosujemy najlepsze praktyki projektowania. Obecnie naszą ofertę uzupełniliśmy o  projektowanie, tworzenie, testowanie i publikowanie oraz utrzymywanie, supprot i aktualizacje gier i aplikacji dla urządzeń mobilnych, takich jak smartphone czy tablet na systemy operacyjne iOS, Android oraz Windows Phone. Wszystkie wykonane przez nas aplikacje testujemy na telefonach i tabletach Apple iPhone i iPad, Nokia, Samsung.

Mamy bogate doświadczenie w branży IT

Zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio

W naszym zróżnicowanym portfolio znajdziecie Państwo przykłady realizacji projektów związanych zarówno z tworzeniem stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz systemów informatycznych. Ze względów prawnych oraz dbając o dobro naszych Klientów nie wszystkie nasze realizacje mogły zostać zademonstrowane publicznie, dlatego też, jeśli mielibyście Państwo jakieś dodatkowe pytania lub chcielibyście się bardziej zapoznać z którąś z dziedzin, w której się specjalizujemy i obejrzeć więcej naszych realizacji zachęcamy do kontaktu.

Zaufali nam

Dziękujemy za współpracę