Strona WWW to konieczność dla Twojego biznesu.

W XXI wieku nie da się robić biznesu bez Internetu!

Przedsiębiorcy bez własnych witryn skazują się na internetowy niebyt, przez co dają się wyprzedzić konkurencji i tracą klientów. Jeśli chcecie Państwo profesjonalnej, dobrze przygotowanej i wykonanej strony internetowej, jeśli chcecie Państwo wyprzedzić konkurencję wybierzcie nasze usługi.

Kalkulator WWW

skorzystaj z naszego kalkulatora stron internetowych

 Wizytówka Internetowa
Wizytówka Internetowa

Wizytówka internetowa to bardzo proste i tanie rozwiązanie pozwalające na umieszczenie wszystkich najistotniejszych informacji o firmie w łatwo dostępnej i przyjaznej klientowi formie.

Standardowo w wizytówce internetowej zalecamy umieszczenie 4 podstawowych zakładek:

 • O firmie – podstrona przedstawiająca i krótko charakteryzująca Państwa firmę
 • Oferta / cennik – prezentacja Państwa oferty handlowej i najlepiej również cennika. Wbrew pozorom umieszczenie cennika usług lub produktów na stronie internetowej jest bardzo istotne, ponieważ wielu klientów nie widząc chociażby orientacyjnych cen po prostu przechodzi na inną stronę.
 • Kontakt – pełne i szczegółowe dane kontaktowe. Ewentualnie formularz kontaktowy.
 • Galeria / dodatkowe szczegółowe informacje – w zależności od rodzaju usług i branży na czwartej podstawowej stronie zachęcamy Państwa do umieszczenia zdjęć swoich produktów lub szersze i pełniejsze opisanie oferowanych usług.

W przypadku prostych stron internetowych oferujemy także Państwu dodatkowe usługi informatyczne.
Prosimy również o zapoznanie się z uproszczonymi zasadami i zakresem wykonywania prostych stron internetowych.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą dotyczącą stron internetowych.

Proste strony internetowe już od 700 ZŁ w naszej ofercie
 System CMS
System CMS
Jesli planujecie Panstwo bardziej aktywny i czynny udzial swojej firmy w promocji w Internecie bardzo dobrym rozwiazaniem moze okazac sie strona internetowa z wlasnym systemem zarzadzania trescia (CMS, ang. Content Management System).
System ten pozwala na kontrole i modyfikacji tresci przez Panstwa, bez naszego udzialu. Edycja tresci odbywa sie przy uzyciu specjalnego edytora (dostepnego po zalogowaniu) podobnego w obsludze i dzialaniu do Microsoft Word. W przypadku czestej zmiany oferty firmowej lub produktowej, CMS wbudowany w strone jest bardzo korzystnym rozwiazaniem.

Strony internetowe z wlasnym systemem zarzadzania oferujemy Panstwu juz od 1000 zl.

Proponujemy Panstwu wykonanie i wdrozenie strony internetowej opartej na otwartych (open source) systemach CMS, takich jak drupal czy joomla lub wykonanie dla Panstwa dedykowanego rozwiazania. To drugie rozwiazanie jest szczególnie wygodne w przypadku niestandardowej edycji tresci.

W przypadku stron z wlasnym systemem zarzadzania oferujemy panstwu dodatkowe moduly zwiekszajace atrakcyjnosc panstwa witryny:

 •     Proste sondy / sondaze internetowe
 •     Forum
 •     Aktualnosci / Nowosci
 •     Modul promocji
 •     Formularze on-line : ofertowe, promocyjne, marketingowe, badanie poziomu zadowolenia klienta

 

 Serwisy Internetowe
Serwisy Internetowe

Internet idealnie nadaje się do wykorzystania, jako proste, tanie i prawie bezobsługowe (niekiedy zupełnie bezobsługowe) medium do oferowania swoich produktów i usług. Najlepszym wykorzystaniem tego potencjału jest udostępnienie swoim klientom serwisu internetowego, dzięki któremu będą oni mogli w łatwy i intuicyjny sposób dotrzeć do Państwa oferty.

Jest to idealne rozwiązanie, gdy chcecie Państwo oferować swoim klientom na przykład:

 • Sprawdzanie rozkładów jazdy i rezerwacji biletów Państwa usług transportowych.

 • Rezerwację sal konferencyjnych i sprawdzenie ich dostępności.

 • Rejestrację na pokaz / wykład / prezentację.

 • Obsługę zamówień wymagających ingerencji klienta (np. przesyłania materiałów).

 • Śledzenie statusu zamówienia / wykonania usługi.

 • Zautomatyzowaną sprzedaż (np. przez sms) Państwa produktu elektronicznego (zdjęć, filmów, tapet, muzyki).

 • Ułatwienie i uproszczenie sprzedaży Państwa produktów wymagających konfiguracji (np. koszulek / kubków / kalendarzy z indywidualnym nadrukiem, dobieranie ram do obrazów).

 • Śledzenie przesyłek Państwa firmy transportowej.

 • Serwisy aukcyjne, ogłoszenia, nieruchomości.

Oczywiście to tylko niektóre z możliwych zastosowań możliwości serwisów internetowych w ułatwieniu obsługi Państwa klientów. Tak naprawdę sami Państwo najlepiej wiedzą, czego od oczekują klienci jak można im ułatwić obsługę.

W ofercie mamy również systemy zarządzania relacjami z klientami (CRM ang. Client Relationship Managament), które porządkują i zwiększają poziom obsługi Państwa klientów. Dzięki systemom CRM, mogą Państwo pogłębiać i polepszać relacje i zdecydowanie podnosić wizerunek Państwa firmy w oczach odbiorców. Oczywiście wybierając kilka naszych usług mogą Państwo zawsze liczyć na dodatkowe upusty i promocje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą CRM.

 Portale internetowe
Portale Internetowe

Przez rozbudowane portale i serwisy internetowe należy rozumieć projekty, które są przewidywane, na co najmniej kilka / kilkanaście miesięcy i oferujące bardzo bogaty zakres usług.

Nasz zespół programistów maja duże doświadczenie i szereg lat pracy w branży IT w trakcie, którego wykonali niejeden duży portal internetowy. Firma dibby zachęca Państwa do wybrania naszych usług w tym zakresie, oferujemy korzystne stawki godzinowe i dbamy, aby harmonogram był przestrzegany zgodnie z ustaleniami.

W tego typu projektach zawsze stosujemy metodykę zarządzania projektami PMI (w której certyfikowali się nasi pracownicy), która formalizuje kwestie związane z terminowym i zgodnym z oczekiwaniem wykonaniem projektu a Państwu daje szereg informacji o przebiegu prac, pewność i przede wszystkim komfort że wszystko idzie zgodnie z oczekiwaniem.

W celu otrzymania konkretnej oferty prosimy o kontakt.

 

Sposobem na zaczęcie jest skończenie mówienia i podjęcie działania.

Walt Disney

Mamy duże doświadczenie

W tworzeniu stron WWW

Nasz zespół programistów, web developerów oraz web designerów ma za sobą szereg lat doświadczeń w projektowaniu, programowaniu i wdrażaniu stron internetowych. Technologia stron WWW ciągle się rozwija i aby być z nią na bieżąco trzeba ciągle podnosić swoje kwalifikacje, co nasz zespół czyni nieustannie. Wykonujemy strony w dowolnej wybranej przez naszych klientów technologii, jednak po latach doświadczeń zalecamy wykorzystanie PHP/MySQL/JavaScript/AJAX lub ASP/JavaScript/MS SQL/AJAX.

Nasz sprawdzony sposób działania

Który pozwala na sprawną realizacje projektu

 
1. Plan
Rozpoznanie / Cele / Siatka / Architektura strony / Informacje o architekturze
 
Na tym etapie są zbierane informacje o projekcie potrzebne do analizy w jakiej architekturze projekt będzie realizowany. Następnie, słuchamy Państwa wizji projektu. Szkicujemy wstępnie siatkę strony. Proces planowania jest istotny, gdyż pozwala przygotować harmonogram pracy nad projektem.
 
2. Projekt
Interfejs użytkownika / Model prototypowy / Projekt graficzny
 
Mamy już wymagania klienta, planowanie za sobą. Możemy zabrać się za pracę. Nadajemy wygląd i wprowadzamy mechanizmy do nawigowania po stronie. Projektujemy interface użytkownika i layout strony. Projekt graficzny strony internetowej zawiera wszystkie zalecenia i konsultacje z Państwem przeprowadzone w poprzedniej fazie.
 
3. Tworzenie

XHTML / CSS / Flash / JavaScript / .NET / CMS

Projekt graficzny jest już gotowy, zaakceptowany przez klienta. Zabieramy się za prace programistyczne. Pracę nad większymi projektami prowadzimy zazwyczaj w oparciu o najlepsze praktyki i metodyki zarządzania projektami. Najczęściej wykonujemy projekty w systemie iteracyjnym - dzięki czemu uzyskujemy najlepsze rezultaty i zadowolenie klienta.

 
4. Zarządzanie
Statystyki / Instrukcja obsługi
 
Podpinamy statystyki , w ten sposób możemy optymalizować stronę. Przeprowadzamy szkolenie z obsługi strony. Świadczymy pełne wsparcie abonamentowe dzięki któremu nie musicie się Państwo martwić obsługą strony ani zatrudniać dodatkowo informatyka.

Tworzymy responsywne Strony

Wykorzystujemy technologie które to zapewniają

Responsywna strona to taka która poprawnie wyświetla się zarówno na komputerze, urządzeniu mobilnym jak tablet czy telefonie komórkowym.