Chcesz się rozwijać?

Przy obecnej komputeryzacji, integracja Twoich systemów to konieczność.

Przy obecnym stopniu rozwoju technologii i rozwiązań informatycznych wiele firm jest zmuszonych do korzystania z szeregu programów i systemów komputerowych. Wiele prac i czynności jest niemożliwe bez wykorzystania odpowiedniego oprogramowania. Niestety przy takiej ilości różnych programów i systemów bardzo częstym zjawiskiem jest brak współpracy pomiędzy nimi. Powoduje to kilkukrotne wykonywanie tej samej pracy tylko po to żeby wszystkie te systemy miały te same dane i były zgodne z obecnym stanem rzeczy.

System niezintegrowany

  • Podnosi koszty działalności 80%

  • Zwiększa ilość błędów i pomyłek 70%

  • Zwiększa frustrację pracowników 40%

  • Pogarsza obsługę Klienta 20%

System Zintegrowany

Odpowiednia integracja systemu zapewnia

 

Zapewnia integralność i spójność danych. Zawsze i wszystkie Twoje dane będą aktualne.

 

Oszczędza czas i pieniądze uwalniając od zbędnej, monotonnej i maszynowej pracy.

 

Uwalnia Ciebie i Twoich pracowników od wykonywania kilka razy tych samych czynności

 

Zwiększa efektywność i podnosi zadowolenie z wykonywanej pracy.

 

Uniknij wielokrotnego wykonywania tej samej pracy

Nierzadko zdarzą się, że posiadając w wersji elektronicznej setki danych, pracownicy ręcznie muszą je przenosić z jednego systemu do drugiego. Przykładem tutaj może być wykorzystanie w firmie jednego programu do wystawiana faktur (np. popularnego WF-MAGa lub Symfoni), drugiego do wykonywania zamówień do dostawców (najczęściej udostępniony przez dostawcę system), trzeciego do przyjmowania zamówień od klientów (gdzieś zamówiona i niezintegrowana aplikacja) i czwartego do udostępniania oferty on-line (np. sklep internetowy presta shop czy osCommerce).

Integracja Systemów Informatycznych

To nasza główna specjalizacja

Firma dibby specjalizuje się w integracji wszelkiego rodzaju systemów informatycznych tak, aby zautomatyzować i przyspieszyć podstawowe czynności. Oszczędza to rocznie setki godzin pracy pracowników, eliminuje błędy i daje znaczące oszczędności finansowe firmie.

Przykładem sprawnie działających integracji może być integracja sklepu PrestaShop z hurtowniami lub integracja systemu kadrowego z systemem księgowym. Dla bardziej wymagających klientów oferujemy również systemy dedykowane, dostosowane precyzyjnie do potrzeb firmy.

  • Chcę zautomatyzować pracę.

  • Chcę zacząć oszczędzać czas i pieniądze.

  • Jestem zdecydowany zamówić integrację moich systemów.