by Zespół dibby Polska Lipiec 19th, 2011 0 komentarze

W związku z dużym rozwojem naszej firmy, ogromną ilością informacji, jakimi moglibyśmy się z Państwem podzielić postanowiliśmy uruchomić bloga. Będziemy tutaj publikowali zarówno informacje związane z naszą branżą, które uznamy za bardziej istotne jak i artykuły i porady przydatne Państwu, naszym klientom (oraz klientom konkurencji).

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży IT i kontakt z setkami firmy oraz większych czy mniejszych klientów dało nam ogromną wiedzę i pozwoliło nam zrozumieć Państwa potrzeby oraz największe problemy, z jakimi się Państwo w codziennej pracy stykacie. Dlatego na pewno będziemy tutaj przedstawiali najczęściej pojawiające się problemy oraz ich rozwiązania, porady jak działać efektywnie oraz co robić żeby zwiększać efektywność Państwa systemów i Państwa firm. Lata doświadczeń pozwoliły również nam poznać najczęściej popełniane przez Państwa błędy, które też będziemy opisywali tak żebyście Państwo mogli ich unikać w przyszłości.

Oprócz tego będziemy publikowali na tej stronie przydane skrypty, rozwiązania, algorytmy czy moduły lub tłumaczenia. Będziemy je zamieszczali z myślą o naszych klientach, tak żeby ułatwić Wam proste czynności i oczywiście zmniejszyć koszty. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że konkurencja również będzie z tego korzystała, co jednak nie bardzo nam przeszkadza, ponieważ konkurencję staramy się zawsze prześcignąć profesjonalizmem, terminowością i zaangażowaniem w realizacji Państwa projektów.

W najbliższym czasie zamieścimy z pewnością, dosyć często poszukiwaną przez niektórych Państwa, lokalizację systemu osTicket. System ten nie był przystosowany do lokalizacji, jednak trochę go przepisaliśmy i przetłumaczyliśmy 100% części klienckiej.

Zamieścimy również ostrzeżenia przed oszustami wyłudzającymi, niemałe pieniądze, od nowo założonych firm kapitałowych, ku przestrodze. Być może ustrzeże to kogoś z Państwa przed niepotrzebnymi kosztami a tym samym zmniejszy przychody oszustów.

about the author: Zespół dibby Polska

Skomentuj

Prosty HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znaczniki HTML zostaną przekształcone w celu dostosowania do standardów HTML.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znaczniki HTML zostaną przekształcone w celu dostosowania do standardów HTML.